ПРОМИСЛОВІ ІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Про компанію

Підприємство іноземного капіталу фірма ІЗОЛА засноване 1998 році. Основним родом діяльності компанії є виробництво безазбестових теплоізоляційних та ущільнювальних матеріалів.
Працюючи в компанії, наші фахівці постійно проводять пошук нових рішень удосконалення технологій виробництва, заснованих на вивченні світових новинок у галузі високотемпературних волокон та сполучних. Деякі види виробів унікальні не тільки на ринку СНД, а й на ринках індустріально розвинених країн.
З нашими матеріалами ми пропонуємо Вам відчути різницю та зробити вибір на користь технічного прогресу, ефективного енергозбереження та безпеки навколишнього середовища.
 

Ласкаво просимо
 

izola01

Безазбестова сальникова набивка

Сальникові набивки марки IZOLOCK виготовляються з сучасних високоякісних безазбестових волокон та лубрикантів. Вони значно перевершують за параметрами азбестові ущільнення. Широкий асортимент IZOLOCK дає можливість підібрати ущільнення для самих складних умов роботи та успішно вирішити задачу герметизації.

Детальніше
izola01

Теплоізоляційні шнури

Вогнетривкі та теплоізоляційні шнури марки IZOPACK виготовляються за сучасними технологіями з використанням високотемпературних безасбестових волокон. Застосовуються для герметизації та ізоляції нерухомих стиків та різних гарячих поверхонь, облицювання та герметизації дверей котлів, печей, камінів тощо.

Детальніше
izola01

Вогнетривкі рукава

Ми випускаємо захисні рукави під торговою маркою IZOPLET із різноманітних високотемпературних ниток та комбінацій з них. Вони забезпечують надійний захист шлангів, кабелів та рукавів від прямого впливу високої температури, полум’я та бризків розплавленого металу. Плетені рукави забезпечують надійний захист з температурою використання до +1250 С. Рукави з покриттям захищають від механічних впливів (проколів, порізів та протирання), промокання, хімічно активного середовища та впливу зовнішнього середовища.

Детальніше
izola01

Тканини та стрічки вогнетривкі

Ізоляційні ткані IZOLTEX виробляються з різноманітних ниток та комбінацій з них. Вони забезпечують надійний захист обладнання та персоналу від прямого впливу високої температури, полум’я та бризків розплавленого металу. Температура використання тканин до +1250 С. Тканини з покриттям захищають від механічних впливів (проколів, порізів та протирання), промокання, хімічно активного середовища та атмосферних впливів.

Детальніше
izola01

Теплоізоляційні картони

Теплоізоляційний картон марки IZOFLOX виготовляється з високотемпературних безасбестових волокон, мінеральних з`єднувальних речовин та наповнювачів. Використовуєтся для захисту обладнання від впливу високої температури, як вогнетривкий прокладочний матеріал, футерування печей та ін.

Детальніше

Підприємство  Іноземного Капіталу  Фірма “ІЗОЛА”

Україна, Київська обл., м. Біла Церква